„Ať jsi kdokoli a děláš cokoli, když něco doopravdy chceš, je to proto, že se toto přání zrodilo v duši Vesmíru. Je to tvé poslání na Zemi.“

Paulo Coelho, kniha Alchymista

Kladete si někdy otázku, co je Vaším posláním? Jaké jsou Vaše dary a talenty a jak je vidět?

Pracujete na sobě, rostete, ale cítíte, že ta skutečná esence Vám uniká?

Pak pro Vás něco mám. Sérii 10 e-mailů, v nichž dostanete zcela konkrétní tipy, jak se spojit se svým posláním, podívat se mu tváří v tvář.

Téma poslání je v těchto dnech na mých NLP koučincích na denním pořádku. A nápadně často se také opakují otázky a následné aha momenty s ním spojené.

Dala jsem je dohromady, učesala, vyšperkovala, oddělila zrno od plev a sepsala do 10 e-mailů jdoucích přímo k jádru, díky kterým:

  • Získáte nový - dosud možná nepoznaný - pohled na poslání
  • Začnete si klást ty správné otázky
  • Poznáte nejčastější mýty, které o poslání máme a které nás od něj paradoxně spíš vzdalují
  • Půjdete rovnou do akce, nebudete tedy o poslání jen přemýšlet, ale začnete ho žít (prozradím Vám jednoduché, ale velmi efektivní techniky, jak na to)

Žít svůj život bez jasného záměru a určení je jako jet v hustém lijáku. Autem, které už má svá nejlepší léta dávno za sebou.

Naopak jsme-li si plně vědomi toho, kým jsme a kam směřujeme, je to, jako bychom jeli po široké dálnici za krásného slunečného počasí.

Potkáme-li navíc na své cestě průvodce, který může poskytnout potřebný nadhled, je to podobné, jako bychom si to po té široké sluncem zalité dálnici hasili v čeveném Ferrari.

Vy teď takového průvodce máte doslova na dosah ruky (tedy pardon - pár kliknutí myší :-)). 

Maily pro Vás napsala Martina Černá.

Zkušená NLP koučka, která se v procesu objevonání svého vlastního poslání nejednou dostala do slepé uličky. Nakonec ale vždy našla odvahu podívat se pravdě do očí, přiznat si, co bylo třeba, postavit se na své vlastní nohy a jít svou cestou. Cestou srdce.

Nyní v tomtéž podporuje své klienty a ráda podpoří i Vás.

nechte se také inspirovat!

Přihlaste se o svých 10 e-mailů, která Vás posunou o pěkných pár kroků vpřed na cestě za objevením Vašeho poslání.

Chci se setkat se svým posláním.