Reference

"Inspirujte se zkušenostmi těch, kteří se mnou sílu NLP zažili na vlastní kůži"

U paní Černé jsem se cítila velmi příjemně. Paní Černá je velice milý a empatický člověk, který rozumí lidskému myšlení a lidem. Po třech návštěvách se cítím mnohem lépe a čekám, co dál se ještě se mnou bude dít. Určitě mám ještě v plánu se objednat na další sezení. Můžu jen doporučit!
Kristýna ŽežulkováStudentka
Na NLP s Martinou přišla řeč celkem náhodou, když jsem jí začala vyprávět o svých "problémech" při vystupování. Studuji hru na violu na vysoké škole, a k tomu samozřejmě patří velmi častá účast na koncertech a hlavně konkurzech, které začínají být v mém životním období stěžejní. O NLP jsem nevěděla vůbec nic, ale podle pár slov, ve kterých mi Martina nastínila, jak technika pracuje, mě uchvátila zvědavost a hlavně naděje. Představa, že bych se posunula v něčem, co je v mém životě tak důležité, mě donutila přijít na první sezení. Neměla jsem žádná očekávání ani představu, co se bude dít. Dělo se toho nakonec celkem hodně za relativně málo času. Za dvě sezení jsem stačila načerpat několik tipů, jak pracovat se svým podvědomím, pochopit (alespoň částečně), jak funguje a jak s ním zacházet. Pomocí různých metod jsem se dozvěděla, na co moje podvědomí slyší, v jaké fázi na cestě za svými cíli jsem, a co musím udělat, abych těch cílů dosáhla. To bylo pro mě důležité. Odnést si nějaký konkrétní úkol, praktiku. Překvapilo mě, kam jsme se za dvě setkání stačily dostat. Každý jsme jiný, ale určité procesy fungují podobně. A Martina to umí poznat a naladit se na vás. Navíc je to velmi příjemná usměvavá dáma.
Martina EnglmaierováViolistka
Před pár minutami skončila konzultace s Martinou Černou. Právě sedím před zrcadlem a nechávám doběhnout energii, úžasné AHA momenty, uvědomění a velmi silné prožitky. Už nějakou dobu na sobě pracuji, zpracovávám a čistím bloky, ale pořád bylo něco, co mě brzdilo (hlavně v oblasti podnikání, ve kterém jsem teprve na začátku) a já to neviděla. Až dnes. Martina je naprostý profesionál. S lehkostí, jistotou a citem, mě provázela mým podvědomím. Svým příjemným hlasem mě vedla až k jádru mého silného bloku a citlivě doprovázela celým procesem poznávání všeho bolestného, co s tím souviselo. Výsledek. Wau... Lehkost, klid, spousta Uvědomění s velkým U a chuť žít naplno ve své síle. Děkuji za přátelské léčivé setkání s hlubokým sebepoznáním a přesahem. To hlavní, co si z konzultace odnáším, je uvědomění si vlastní hodnoty a pochopení toho, že MOHU žít a stát ve své pravdě. Pokud hledáte někoho, komu se s důvěrou otevřít, je Martina skvělou volbou.
Marie HájkováLektorka, Intuitivní průvodkyně - programová transformace, dary duše
Martina a jej terapia NLP boli pre mňa úžasnou skúsenosťou a hlavne vďaka stretnutiu s Martinou som ešte v ten deň vyriešila problém, ktorý ma v tom období dosť trápil. A PROBLÉM ZOSTAL VYRIEŠENÝ NA STÁLO. Moja výhra bolo 1 stretnutie. Martina zvolila riešenie jedného konkrétneho problému práve kvôli tomu, že sme mali 1 stretnutie. Táto voľba bol to opäť skvelý prístup odborníka. Martina je príjemná, osobná a hneď si získala moju dôveru. Jej prístup je liečivý a doteraz si spomínam s akou úžasnou energiou som zostala po stretnutí. Plánujem pokračovať v terapii s Martinou, pretože možnosť vyliečiť si svoje problémy, bloky a rany je podľa mňa skvelou bránou k úspechu osobnému, ale aj pracovnému. A Martina si rozhodne získala moju dôveru na tejto ceste.
Mária MarinčákováMajitelka jazykové školy MáriaM. English, spoluzakladatelka jazykové MŠ Little Sunshine
Koučovací čas s Martinou, který skvěle propojuje s technikou NLP byl pro mě určitě velkým přínosem. Od počátku mého podnikání jsem nebyla v souladu se slovem PRODEJ a i když jsem si ho uměla rozebrat jako přínosný, necítila jsem se při prodeji komfortně. S Martinou jsme prodej znovu rozebrali, i to co znamená pro mě a dostali jsme se k podstatě, která mi vadila. Potom jsme se naladili na kladnou stránku prodeje, na moje pocity z toho, že se prodej daří, na barvu a místo v těle, které jsem při tom všem vnímala a já už neměla z představy prodávání osypky. Výsledek je, že jsem po týdnu začala živě vysílat na FB a nedělá mi potíže v každém videu prodat svoji službu vztahové průvodkyně. Martinu určitě vřele doporučuji. Je velice příjemná, má pochopení, je konstruktivní, empatická a čas, který vám věnuje, vás posune o další krok vpřed.
Jana RaichlováVztahová průvodkyně, terapeutka s prvky Metafyzické Anatomie
NLP je výborná technika pro navrácení životní radosti a optimismu. Procházela jsem horším životním obdobím se spoustou stresu a negativních zvratů, a pomocí techniky NLP jsem znovu pocítila a nalezla svoji ztracenou životní radost, optimismus a víru v sebe sama. Paní Martinka Černá je velmi lidská, vstřícná, milá a empatická, je vynikajícím koučem a průvodkyní technikami NLP. Tímto chci velmi poděkovat, je to opravdu super zážitek!
Alena KubíčkováUčitelka na ZŠ, výchovná poradkyně
Na zatím první sezení NLP s Martinou jsem šel více se zvědavostí než s konkrétní situací / problémem s tím, že si v sobě určitě nesu spoustu věcí, které chci řešit, jen je asi neumím ani pojmenovat. Tedy mě na začátku čekalo pár aktivit po kterých se ona pojmenování skoro zázračně vynořila. Následovala lehce pohybová a imaginativní aktivita jdoucí "příliš" přímo a jasně za tím již popsaným cílem. A k mému lehkému údivu se opravdu vynořily věci a aspekty, o kterých bych řekl, že lehce, avšak podstatně změnily můj pohled na sebe a svůj život, a to velmi pozitivním směrem. Momentálně mám pocit, že další sezení s Martinou snad ani nepotřebuji, ale věřím, že bude dobré pokračovat a těším se na něj.
Michal ŠmídFyzik laserového plasmatu
Děkuji moc za všechna sezení a provedení NLP technikami. Vnímám, jak to jde čím dál víc do hloubky a tvoje jasné vedení mě krásně dostává do jiné reality, té, kterou si přeji . Teď po dnešním setkání se cítím opravdu jako bych rozbila krustu a jsem volná. Děkuji.
Monika KudelováPrůvodkyně k radosti, vnitřní svobodě a prožívání života všemi smysly
A hlavně ti píšu, protože jsem ti chtěla poděkovat. Je mi totiž moc fajn. Jsem teď momentálně ve stavu, kdy se mi z větší části splnily moje přání z dotazníku, který jsem ti vyplňovala. Jsem teď prostě šťastná a to bez závislosti na konkrétních vnějších okolnostech, což je pro mě naprosto nová zkušenost. Uvidíme, jak dlouho mi tenhle stav vydrží. Myslím, že NLP a TY jste byli klíčoví v procesu k tomuto stavu. Takže opravdu mooooooooooooc děkuju.
Veronika HlaváčováFyzioterapeutka
Byla jsem s Martinkou na procházce. Ona v Praze, já ve Francii, obě telefon u ucha. Do poslední chvíle jsem nevěděla, co s ní vlastně chci probrat. Stačily ale 2 minuty a já téma našla. Cítila jsem, že jsme na stejné vlně a můžu se jí otevřít. Vysypala jsem to na ní a opět se mi potvrdilo, že žádná setkání nejsou náhodná. Moje téma je totiž něco, čím si Martina taky prošla, takže jsme to probraly skrz naskrz, dostalo se mi velkého pochopení z její strany, podpory a nakopnutí. Jen mě mrzí, že jsem u sebe neměla tužku a papír, abych si zapsala důležité myšlenky a nápady. Takže jakmile s Martinou začnete taky chodit, papír a něco na psaní je povinná výbava.
Jana Eva CzernekováHypnoteraputka
Procházka s Martinou byla jako procházka s kamarádkou kterou jste opravdu dlouho neviděli a umí báječně naslouchat a ptát se na ty správné otázky. Prozkoumávaly jsme moje nastavení k mému tělu a jaké programy řídí moje chování. Martina mě s lehkostí motýla navedla k objevení a pojmenování programů a přesvědčení, které mám s jídlem spojené a neslouží mi. Martinku a její NLP k prozkoumávání vnitřní krajiny jako průvodce určitě doporučuju, je to moc příjemný zážitek doprovázený hlubokým poznání sám sebe z nového úhlu.
Monika Míňa JiráskováSpecialistka na zážitkové vzdělávání
Realita absolutně předčila moje očekávání. NLP je jedna z nejúčinnějších metod, které jsem v životě potkala. Největším benefitem pro mě bylo pochopení, empatie a laskavost, se kterou ke mně Martina přistupovala. To se jen tak nevidí. Jsem rozhdonutá pokračovat ve spolupráci a posunout se mnohem dál, než jsem původně zamýšlela.
Hana ŠťastnáLektorka jazyků, terapeutka
Ve chvíli, kdy jsem se rozhodla odejít ze zaměstnání a pustit se naplno do svého podnikání jsem cítila, že je toho na mě moc, že tu životní změnu nedokážu dokončit (...) na první schůzku jsem šla prakticky bez očekávání, respektive jsem byla lehce skeptická (...) NLP techniky pro mě byly hravé a odlehčené, necítila jsem žádný tlak, zároveň se mi líbilo, jak jde Martina opravdu do hloubky (...) dokázaly jsme přepnout vzorec v mé hlavě, že jsem k ničemu a nic nedokážu (...) teď je to několik měsíců od schůzky s Martinou a já se pořád cítím skvěle, opustila jsem zaměstnání a naplno se věnuji svému podnikání. Už mě nikdy nepřepadl pocit frustrace, že něco nedokážu nebo že na to nemám.
Bára Fuks ChmelíkováBodywork terapeutka - vědomá práce s tělem

Rozdíl mezi úspěšnými lidmi a všemi ostatními je v tom, že úspěšní lidé jednají.

- Bob Proctor -